Kongre Merkezine Ulaşım

Ulaşım

Psikoterapi Enstitüsü Eğitim Merkezi Beyoğlu Yerleşkesi

Asmalı Mescit Mah. İstiklal Cad. No: 120 Kat: 4

Beyoğlu / İstanbul / TÜRKİYE

Tel: 0212 243 2397

0262 653 6699

Gsm: 0532 267 47 94

0530 418 66 41

e-posta: 1.khk2018@hipnoz.com

Google maps üzerinden yol tarifi almak için tıklayınız

GENEL YOL TARİFİ

Kongre merkezi Taksim Meydanından İstiklal Caddesini takiben tünel istikametine doğru giderken Galatasaray Lisesini geçtikten 50 m. Sonra sağ tarafta yer alan Galatasay İş Hanı’nın 4.- 5. katlarındadır.

HAVAYOLU İLE ULAŞIM

Atatürk Havalimanından ulaşım: Atatürk Havalimanı metrosu ile Yenikapı durağından M2 Taksim metrosuna aktarma yaparak ulaşabilirsiniz.

Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan Taksim’e HAVABUS otobüsleri ile ulaşabilirsiniz. Detaylı bilgi için firmanın kurumsal web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Deniz yolculuğunu tercih edenler için E11 IETT otobüsleri veyahut Havabus otobüsleri ile Kadıköy’e giderek buradan Kadıköy – Kabataş vapuruna binebilir ve Kabataş finikülerine yapacağınız aktarma ile Taksim meydana ulaşabilirsiniz.

Ya da aynı otobüslerle Kadıköy-Kartal metrosuna gelip, Ayrılık Çeşmesi durağında Marmaraya aktarma yapabilir, Marmaray-Yenikapı istasyonundan M2 Taksim metrosuna aktarma yapıp taksim meydanına ulaşabilirsiniz.

 KARAYOLU İLE ULAŞIM

Otopark: Aracınızı Tepebaşındaki TRT binasının yan tarafında bulunan İsparka park edebilirsiniz. Ardından Odakuleden İstiklal Caddesine çıkıp 50 m. sonra solda Galatasaray İş Hanı’nı bulabilirsiniz.

ANADOLUYAKASINDAN:

E5’ten: 15 Temmuz Şehitler Köprüsünden sonra Beşiktaş çıkışı ardından Taksim tabelasını takip ederek ulaşabilirsiniz.

Çevreyolundan ( O-2 E80)  FSM köprüsünden:

Köprüyü geçtikten sonra İstanbul Çevre Yolu/O2/E80 yönünden kuzeybatı yönünde ilerleyin Aksaray/Taksim çıkışına girin Hasdal-Okmeydanı Bağlantısı/Nurtepe Viyadüğü yönünde devam edin.

İSTANBUL ŞEHİR İÇİ ULAŞIM ( TOPLU TAŞIMA)

Metro İle:  Aksaray, Marmaray Yenikapı, şişli, Gayrettepe, Hacıosman, 4. Levent ve Levent metro istasyonlarından M2 metro hattına aktarma yaparak Taksim Meydanına ulaşabilirsiniz.

Metrobüsle: Bulunduğunuz yere  en yakın metrobüs durağından metrobüse binin. Metrobüsten Mecidiyeköy Durağında inin. Mecidiyeköy Metro İstasyonuna geçin. Taksim (!) yönüne giden metroya binin. Taksim durağında inin.

Tramvayla: Herhangi bir duraktan bindiğiniz tramvaydan kraköy durağında inip karaköy tünelden fenikülere aktarma yaparak taksime ulaşabilirsiniz. Daha sonra tünelden taksim meydan istikametine doğru ilerlerken 200 m. sonra sol tarafta Galatasaray İş Hanı’nı bulabilirsiniz.

Otobüsle:

Anadolu Yakasından: Kadıköy Bostancı durağından.

Avrupa yakasından:  Ortaköy, Sarıyer, Ataköy, Florya, Yeşilköy, Mecidiyeköy, Topkapı, Başakşehir, Bahçelievler, Bakırköy, Kocamustafapaşa, Eminönü, Kuştepe, Levazım, Yıldıztabya, Beyazıt semtlerinden otobüsle taksime ulaşmak mümkün.

Minibüsle (Dolmuş):

Beşiktaş, Aksaray, Kocamustafapaşa, Bakırköy, Teşvikiye, Yeşilköy, Florya ve Kadıköy’den Taksim’e dolmuş minibüs hatları çalışmaktadır.